Filter Events

vrij01nov13:0017:00Opstelling onderwijsvragen13:00 - 17:00 Event Organized By: Rachel Naron

vrij01nov20:0022:00Biodanza20:00 - 22:00 Event Organized By: Ada Knol

za02nov19:3021:30Mannengroep19:30 - 21:30 Event Organized By: Praktijk Bellein

di05nov19:3022:008-weekse training Mindfulness19:30 - 22:00 Event Organized By: Daniel Versteegh

woe06nov10:0011:00OKI DOKI spelgroep10:00 - 11:00 Event Organized By: Maaike Storm

woe06nov10:0011:00TRE woensdaggroepTension (Trauma) Releasing Exercises10:00 - 11:00 Event Organized By: Roelien Heldt

do07nov19:0020:30TRE vervolgworkshopTension (Trauma) Releasing Exercises19:00 - 20:30 Event Organized By: Roelien Heldt

do07nov19:3021:00Lessen Buikdansen19:30 - 21:00 Event Organized By: Merel Eline Groen

do07nov20:0021:15Lachwondershop20:00 - 21:15 Event Organized By: Marnix Lamers

do07nov20:3022:00Hatha Yoga20:30 - 22:00 Event Organized By: Marjolein van Heusden

vrij08nov13:0017:00Massage voor mantelzorgers13:00 - 17:00 Event Organized By: Leonie van der Zon

vrij08nov20:0022:00Biodanza20:00 - 22:00 Event Organized By: Ada Knol

za09nov13:0016:00Helende Collage13:00 - 16:00 Event Organized By: Sansoma

ma11nov19:0021:00Lezing Rust en balans vinden bij een (onvervulde) kinderwens19:00 - 21:00 Event Organized By: Simone Sinjorgo

di12nov19:3021:00Qigong les19:30 - 21:00 Event Organized By: Irene Sievers

di12nov19:3022:008-weekse training Mindfulness19:30 - 22:00 Event Organized By: Daniel Versteegh

woe13nov10:0011:00OKI DOKI spelgroep10:00 - 11:00 Event Organized By: Maaike Storm

do14nov19:0020:30TRE donderdaggroepTension (Trauma) Releasing Exercises19:00 - 20:30 Event Organized By: Roelien Heldt

do14nov20:0021:15Lachwondershop20:00 - 21:15 Event Organized By: Marnix Lamers

do14nov20:3022:00Hatha Yoga20:30 - 22:00 Event Organized By: Marjolein van Heusden

vrij15nov20:0022:00Biodanza20:00 - 22:00 Event Organized By: Ada Knol

za16nov09:3016:30Workshop Zhineng Qigong met element Water09:30 - 16:30 Event Organized By: Irene Sievers

za16nov10:0011:00TRE ZaterdaggroepTension / Trauma Releasing Exercises10:00 - 11:00 Event Organized By: Roelien Heldt

za16nov10:0012:30Chakra Mandala tekenen10:00 - 12:30 Event Organized By: Gabriëlle Buys

zo17nov09:3012:00Gratis Workshop Core Energetica09:30 - 12:00 Event Organized By: Marjolein van Belle

di19nov19:3021:00Qigong les19:30 - 21:00 Event Organized By: Irene Sievers

di19nov19:3022:008-weekse training Mindfulness19:30 - 22:00 Event Organized By: Daniel Versteegh

woe20nov10:0011:00OKI DOKI spelgroep10:00 - 11:00 Event Organized By: Maaike Storm

do21nov19:0020:30TRE vervolgworkshopTension (Trauma) Releasing Exercises19:00 - 20:30 Event Organized By: Roelien Heldt

do21nov20:0021:15Lachwondershop20:00 - 21:15 Event Organized By: Marnix Lamers

do21nov20:3022:00Hatha Yoga20:30 - 22:00 Event Organized By: Marjolein van Heusden

vrij22nov20:0022:00Biodanza20:00 - 22:00 Event Organized By: Ada Knol

za23nov10:0011:00TRE ZaterdaggroepTension (Trauma) Releasing Exercises10:00 - 11:00 Event Organized By: Roelien Heldt

di26nov19:3021:00Qigong les19:30 - 21:00 Event Organized By: Irene Sievers

di26nov19:3022:008-weekse training Mindfulness19:30 - 22:00 Event Organized By: Daniel Versteegh

woe27nov10:0011:00OKI DOKI spelgroep10:00 - 11:00 Event Organized By: Maaike Storm

do28nov20:3022:00Hatha Yoga20:30 - 22:00 Event Organized By: Marjolein van Heusden

vrij29nov20:0022:00Biodanza20:00 - 22:00 Event Organized By: Ada Knol

za30nov10:0012:00Introductieworkshop TRETension (Trauma) Releasing Exercises10:00 - 12:00 Event Organized By: Roelien Heldt

za30nov13:0016:00Helende Collage - werken met kaarten13:00 - 16:00 Event Organized By: Sansoma

Menu
X